Multibabykino Poznań

561aj7vir092upjy.jpg.605x200_q90_cropByłam dziś w Multikinie Stary Browar na filmie w ramach Multibabykino. Namówiłam też koleżankę, żeby mi towarzyszyła. Zdziwiło mnie bardzo, że pani która sprzedawała bilety nie była w ogóle zorientowana na czym rzecz polega i kazała nam wybierać miejsca na widowni. Na żadne pytanie o  ten rodzaj kina nie była nam w stanie odpowiedzieć, nie wiedziała nawet, czy na sali jest miejsce do zabawy dla dzieci.

A miejsce jest i to bardzo fajnie zorganizowane. Seans przeznaczony jest dla rodziców bądź opiekunów z dziećmi od 0 do 3 lat. Film wyświetlany jest w każdą środę o godz. 12.00. Koszt biletu – 15 zł. Multibabykino odbywa się w Multikinie Stary Browar lub Malta.

Z wózkiem można wjechać do sali. Jest kojec dla niemowląt, maty edukacyjne, bujaczki, foteliki samochodowe, w których można uśpić dziecko. Oczywiście jest też kącik do przewijania malucha z pieluszkami. Przygotowano również różne zabawki, maskotki, grzechotki. Dzieci miały dużo atrakcji i mimo, że film był dość długi, wcale nie w głowie im było spanie.

Następnym zaskoczeniem dla mnie była ilość osób na sali: całe trzy (ze mną włącznie). W związku z tym komfort oglądania i przebywania w kinie był bardzo duży. Cała trójka dzieci miała przeogromną przestrzeń tylko dla siebie. Cudownie!
Myślę, że będę częściej bywać z Grzesiem w Multikinie. Bardzo mi się podobało.

multibabykino

P1000926multi

P1000927multi

2 myśli na temat “Multibabykino Poznań

 • 21 marca, 2013 o 09:35
  Permalink

  O a to pierwsze słyszę… tak na szybko zapytam tylko nie wgłębiając się w temat to sens filmów dla tych starszych tak?
  My póki co jeśli chodzi o kino odkryliśmy już jakiś czas Poranki z Mini Mini w Multikinie na Królowej Jadwigi, ale tam to seans stricte dla maluchów.

  Odpowiedz
 • 21 października, 2013 o 19:31
  Permalink

  Obecnie Multibabykino odbywa się w Multikino 51 i Malta

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.