Cała PolskaMorze

Domki w Rowach nad morzem dla rodzin z dziećmi

Rowy-MORSKIE-CHATY-87596Już najwyższa pora, aby zastanowić się gdzie spędzimy wakacje. Jeżeli wybieracie morze, to mam dla Was propozycję: Domki w Rowach, idealne dla rodzin z dziećmi.

Rowy to niewielka nadmorska miejscowość wypoczynkowa niedaleko Ustki. Kiedyś była wioską rybacką i do dziś można zakupić tam świeżą rybkę prosto z kutra.

Naprawdę warto, bo smakuje wyśmienicie. W Rowach znajdziemy duże szerokie plaże, kawiarenki, smażalnie ryb, lodziarnie i malowniczy port oraz mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

W Rowach znajdują się także godne polecenia domki Letniskowe – Morskie Chaty. Co prawda położone są one nieco dalej morza, ale zachwycają wyglądem, wyposażeniem, czystością, a przede wszystkim spełniają wszelkie warunki do tego, aby dobrze wypocząć z całą rodziną.Rowy-MORSKIE-CHATY-44858

Cały teren jest bezpieczny, ogrodzony, a dla dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Na miejscu znajduje się plac zabaw wyposażony między innymi w trampolinę, piaskownicę i huśtawki.

Sam domek posiada wszystko, co niezbędne, a więc: w pełni wyposażoną kuchnię, salon, łazienkę i dwie sypialnie na piętrze oraz taras z meblami ogrodowymi, grillem i huśtawką. Na mnie osobiście zrobił bardzo duże wrażenie. Dodam jeszcze, że istnieje możliwość zamówienia wysokiego krzesełka oraz łóżeczka dla maluszka.

To idealne miejsce na wakacje, a także rodzinny wyjazd weekendowy (np. poza sezonem). Domki są ogrzewane, dlatego spokojnie można pojechać tam w maju, czy we wrześniu.

Zresztą zobaczcie sami 🙂 Domki w Rowach MORSKIE CHATY lub Morskie Chaty