O blogu

Na naszej stronie znajdziesz wszystko co wiąże się z podróżą z dzieckiem, bo podróże z dzieckiem (te bliskie i te dalekie) nadają sens naszemu życiu. To nasza pasja. Uwielbiamy tak spędzać wolny czas.

Na pewno nie raz się zastanawialiście, co ciekawego można robić z dzieckiem, dokąd pójść, gdzie pojechać, co zobaczyć, gdzie zjeść – tak, aby nie sprawiało to za dużo kłopotów nam rodzicom, dziecku, ale również i innym otaczającym nas ludziom, ale za to przyniosło całej rodzinie mnóstwo radości i satysfakcji.

Jest wiele możliwości. Wystarczy tylko trochę chęci i organizacji. Nie trzeba, ba, nawet nie można rezygnować z niektórych rzeczy tylko dlatego, że pojawiło się na świecie nasze dzieciątko. Możemy nadal podróżować z dzieckiem, zwiedzać, chodzić na basen, do kina czy do restauracji, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, chodzić po górach, lasach, jaskiniach itp. I to wszystko z naszym dzieckiem!

Takie wyprawy, bliskie i dalekie, to wspaniały sposób na rozwijanie dzieci, ale też nas samych. Z pewnością nie raz złapiecie się na myśli, że z dzieckiem podróżuje się inaczej: bardziej, głębiej, że podróże z dzieckiem dają Wam inne przeżycia i przez to inaczej postrzega się świat 🙂

Rozwijanie przez poznawanie – to hasło, które od lat staramy się wdrożyć w nasze życie.

Podróże z dzieckiem po Polsce

Mieszkamy w Poznaniu. W związku z tym w dużej mierze skupiać się będziemy na poznańskich i wielkopolskich miejscach i terenach. Dość sporo też podróżujemy po Polsce (i nie tylko), więc znajdziecie tu opisy wszystkich ciekawych punktów naszych wypraw i wycieczek.

Będziemy też pisać o ważnych rzeczach, które mogą zainteresować rodziców. W miarę możliwości będziemy służyć swoim doświadczeniem, radą i pomocą oraz uświadamiać i przypominać o istotnych sprawach.