Restauracje i kawiarnie

Cafe Bebe w plenerze

P10106141W parku obok Starego Browaru, tuż przy kolorowej piaskownicy znajduje się niewielki pawilon Cafe Bebe Plener. Jest to letnia propozycja kawiarni Cafe Bebe dla dzieciatych i nie tylko. Organizowane są tam różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i rodziców, które odbywają się w plenerze, pod chmurką na terenie parku.

Oprócz tego można zawitać do kawiarenki z dzieciątkiem po prostu w czasie spaceru, aby trochę odpocząć, napić się kawki, można też umówić się na pogaduchy z przyjaciółką, czy też rodzinne wyjście z mężem i pociechą.P10106171

Dla dzieci znajdzie się mnóstwo atrakcji: wszędzie wyłożone są poduchy, na których maluch może przycupnąć, zainteresują go także kolorowe wiatraczki i inne wystawione na trawce „niespodzianki”.
W gorące dni zasmakują zapewne kolorowe, pyszne lody, a dla łasuchów znajdzie się kawałek dobrego ciasta. Jeżeli nie wzięliśmy ze sobą jedzenia dla maluszka, to właśnie tutaj możemy zaopatrzyć się w słoiczek obiadku lub deserku dla niemowląt.P10106181

Całość robi przyjemne wrażenie, zachęca do odpoczynku w plenerze i zabawy. A każdy klient, zarówno ten duży, jak i mały spotka się tam z przemiłą obsługą. Polecam!