do kina, teatruInne miejsca

Multibabykino Poznań

561aj7vir092upjy.jpg.605x200_q90_cropByłam dziś w Multikinie Stary Browar na filmie w ramach Multibabykino. Namówiłam też koleżankę, żeby mi towarzyszyła. Zdziwiło mnie bardzo, że pani która sprzedawała bilety nie była w ogóle zorientowana na czym rzecz polega i kazała nam wybierać miejsca na widowni. Na żadne pytanie o  ten rodzaj kina nie była nam w stanie odpowiedzieć, nie wiedziała nawet, czy na sali jest miejsce do zabawy dla dzieci.

A miejsce jest i to bardzo fajnie zorganizowane. Seans przeznaczony jest dla rodziców bądź opiekunów z dziećmi od 0 do 3 lat. Film wyświetlany jest w każdą środę o godz. 12.00. Koszt biletu – 15 zł. Multibabykino odbywa się w Multikinie Stary Browar lub Malta.

Z wózkiem można wjechać do sali. Jest kojec dla niemowląt, maty edukacyjne, bujaczki, foteliki samochodowe, w których można uśpić dziecko. Oczywiście jest też kącik do przewijania malucha z pieluszkami. Przygotowano również różne zabawki, maskotki, grzechotki. Dzieci miały dużo atrakcji i mimo, że film był dość długi, wcale nie w głowie im było spanie.

Następnym zaskoczeniem dla mnie była ilość osób na sali: całe trzy (ze mną włącznie). W związku z tym komfort oglądania i przebywania w kinie był bardzo duży. Cała trójka dzieci miała przeogromną przestrzeń tylko dla siebie. Cudownie!
Myślę, że będę częściej bywać z Grzesiem w Multikinie. Bardzo mi się podobało.

multibabykino

P1000926multi

P1000927multi