Ciekawe wydarzeniado aquaparku, na basen, lodowisko

Warsztaty dla małych dzieci na Termach Maltańskich

plakat_tm_aquaparka_dla_najm (1)Właśnie otrzymałam informację o ciekawych warsztatach dla dzieci do 3 roku życia i ich rodziców organizowanych w dniach 1-3 grudnia, w godzinach przedpołudniowych (od godz. 10.00) na Termach Maltańskich w Poznaniu. Atrakcja przygotowana jest we współpracy ze szkołą Fregata Swimming. Wystarczy zakupić bilet do Aquaparku na czas trwania zajęć, nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów. Termy Maltańskie serdecznie zapraszają i zachęcają do skorzystania z warsztatów.

A oto szczegółowy plan zajęć:

Aquapark dla najmłodszych
1, 2 i 3 grudnia 2014r w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie przygotowały nie lada gratkę dla najmłodszych amatorów pływania i ich rodziców. Od 1 do 3 grudnia, w godzinach przedpołudniowych (od godz. 10:00) prowadzone będą warsztaty kreatywnej i bezpiecznej zabawy. To pierwsza taka inicjatywa w największym Aquaparku w Polsce.

Takich atrakcji dla rodzin z maluszkami tj. dzieci do 3 roku życia jeszcze nie było. Przez pierwsze trzy dni grudnia na terenie Aquaparku, w godzinach od 10 do 12 będą odbywać się innowacyjne warsztaty dla rodziców i ich pociech. Zajęcia mają na celu wspieranie rozwoju maluchów poprzez zabawę. Dorośli będą mogli poznać sposoby na efektywne spędzanie czasu w basenie czy w trakcie domowych kąpieli w wannie. Wykwalifikowani instruktorzy pokażą gry i zabawy w wodzie, a przy okazji sprawdzą czy pociechy są już gotowe do nauki pływania w grupie.

Aquapark dla najmłodszych to nie tylko zajęcia w wodzie. To również dodatkowe zajęcia prowadzone w ciepłej salce sportowej sąsiadującej z basenami sportowymi, gdzie odbędą się warsztaty plastyczne i pierwsze kroki z językiem angielskim. Młodzi rodzice będą mogli poznać podstawy techniki masażu Shantala.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy:
• wybrać zajęcia (dzień) stosownie do wieku dziecka; zapisać się on-line na stronie www.fregata.com.pl (liczba miejsc ograniczona)
• w dniu warsztatów kupić specjalny bilet 2,5-godzinny do strefy Aquaparku u w cenie 22 zł dla opiekuna; przypominamy że dzieci do lat 3 korzystają z Term Maltańskich za darmo!;

Program warsztatów:
Poniedziałek 1.12.2014r. ZDROWY MALUCH
Godzina 10:00 Podstawy techniki masażu Shantala dla niemowląt od 6 tygodnia do ok. 12 miesiąca życia. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów na co dzień prowadzących warsztaty dla rodziców. http://www.matecznik-poznan.pl/

Godzina 11:00 Zajęcia w wodzie – oswajanie ze środowiskiem wodnym, nie tylko doskonała okazja aby sprawdzić czy dziecko jest już gotowe do rozpoczęcia nauki pływania w grupie, ale i możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji u instruktorów Szkoły Pływania Fregata Swimming.

Wtorek 2.12.2014r. MAŁY ARTYSTA
Godzina 10:00 Warsztaty wyzwalające ekspresję dzieci od 1 do 3 roku życia poprzez eksperymentowanie z różnymi technikami plastycznymi. Zajęcia poprowadzą pracownicy i studenci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Godzina 11:00 Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w basenie, podczas których instruktorzy zaprezentują rodzicom gry i zabawy w wodzie, które później wykorzystać można podczas pobytu na pływalni, a nawet w trakcie

Środa 3.12.2014r. MAŁA GADUŁA
Godzina 10:00 Lekcja zabawy językiem angielskim dla dzieci od 18 miesiąca życia – pomysły na to jak nauka może stać się fantastyczną przygodą i zabawą dla całej rodziny. http://gadula.edu.pl/
Godzina: 11:00 Zajęcia w wodzie na których rodzice naucza się jak wykorzystać czas na basenie z dzieckiem aby wspierać rozwój maluszków. Zabawom towarzyszyć będzie również nauka piosenek i wierszyków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i zajęciach.
Więcej informacji na stronach: www.termymaltanskiecom.pl oraz www.fregata.com.pl