Inne miejsca

Z dzieckiem do fryzjera. Fryzjer dla dzieci

loloKażda mama wie, że pójście z dzieckiem do fryzjera, to nie lada wyzwanie i stres. Zarówno dla małej istotki, ale również dla opiekuna. Niestety czasami wizyta taka (choć długo odkładana) musi dojść do skutku. I co wtedy zrobić? Mam dla Was rozwiązanie: Lolo Manolo – salon fryzjerski dla dzieci.z dzieckiem do 3

Losy tego lokalu śledziłam praktycznie od samego początku, gdyż ja jako mama, jestem szczególnie zainteresowana tego typu placówkami. W końcu nadarzyła się okazja, aby odwiedzić to miejsce. I muszę Wam powiedzieć, że jestem zachwycona. Jest tam bardzo jasno i kolorowo. Na każdym kroku czeka na dziecko atrakcja. Stanowisko do z dzieckiem do 1strzyżenia małych dzieci przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jest to samochód, w którym sadza się malucha, przypina pasami. I wtedy, podczas zabawy można rozpocząć proces strzyżenia. Okazuje się, że samochód trąbi, wygrywa melodie, kręci kółkami. Tyle ciekawych rzeczy dzieje się dookoła, że dziecko nawet się nie spostrzeże, a już jest po wszystkim :). Wspaniały i oryginalny fotel fryzjerski podoba się także dziewczynkom.

Lolo Manolo to nie tylko fryzjer. Jest też miejscem bardzo przyjaznym dzieciom i rodzicom/opiekunom. Przemiła atmosfera jaka panuje w tym lokalu, naprawdę zachęca do odwiedzin. Lolo Manolo to wspaniale przygotowany punkt zabaw dla dzieci, gdzie można zorganizować dziecięce przyjęcie urodzinowe. W  ofercie lokalu są następujące imprezy urodzinowe:

  • salon piękności ( manicure, makijaż, maseczka, tworzenie biżuterii)
  • salon piękności z sesją photo ( jak wyżej + profesjonalna sesja photo)
  • glamour party u fryzjera ( piękne fryzury wykonują fryzjerzy -styliści, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków)
  • rock star party ( impreza w rytmie elektrycznych gitar, uświetnią ją solówki muzyka rockowego)

a w planie są kolejne tematyczne Party dla 11-18 letnich Solenizantów!

Można też przyjść do lokalu po prostu pobawić się np. w deszczowe, pochmurne dni.zabawa lolo

Lolo Manolo to także fryzjer dla dorosłych. Przekonał się o tym na własnej skórze mój 15-stoletni syn Marcin. Wyszedł stamtąd z dzieckiem do 61bardzo zadowolony i zachwycony nową fryzurą. Okazało się, że jest naprawdę przystojnym młodym mężczyzną ;).

Jak się dowiedziałam, do fryzjera przychodzą również młode mamusie z niemowlakami we wózkach, poddać się zabiegom pielęgnacyjnym na swoich włosach. W razie potrzeby pracujące tam panie chętnie zajmą się i uspokoją płaczące dzieciątko, tak, aby mama mogła sobie sprawić piękną, nową fryzurę.

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego salonu. Idąc tam zarezerwujcie sobie więcej wolnego czasu, ponieważ w cenie usługi fryzjerskiej jest również możliwość skorzystania z sali zabaw przez dziecko. Opiekun w tym czasie może napić się kawy/herbaty, odpocząć na wygodnej kanapie i nadrobić zaległości w czytaniu prasy. Szczerze polecam!!! My na pewno będziemy stałymi klientami :).