Ciekawe wydarzeniaInne miejscaPoznań i okolice

Dyniowa zagroda w Plewiskach koło Poznania

Od kilku lat w październiku w Gospodarstwie Rolnym Pankiewicz w Plewiskach pod Poznaniem urządzana jest Dyniowa Zagroda. To taka prawdziwie jesienna atrakcja, gdzie można podziwiać tysiące dyń na raz!

Dyniowa Zagroda u Państwa Pankiewicz to prawdziwe dzieło sztuki i wspaniała jesienna plenerowa ekspozycja. Są tam przeróżne gatunki dyń zarówno tych jadalnych, jak i dekoracyjnych wkomponowane w ogrodzie. Znajdziemy tu ciekawe dyniowe aranżacje, przy których można zrobić nietuzinkowe zdjęcia, a także interesujące okazy dyń, które można podziwiać oraz je zakupić i wziąć do domu, by odtworzyć u siebie te cudowne dekoracje 😉

Do zagrody wstęp jest całkowicie bezpłatny. Dyniowa Zagroda czynna jest codziennie od 9 do 17 (18) – w październiku. Na miejscu jest też sklep warzywny, w którym można zaopatrzyć się w ekologiczne warzywa oraz przetwory: owocowe soki, dżemy, musy, itp.

Jeśli więc macie ochotę zobaczyć coś wyjątkowego, zrobić sobie piękne jesienne zdjęcia , jedźcie do Plewisk pod Poznaniem, do Gospodarstwa Rolnego Pankiewicz.

Nie jest to miejsce duże, więc nie nastawiajcie się na to, że spędzicie tam wiele godzin, ale jako forma ciekawej atrakcji i zobaczenia czegoś naprawdę fajnego i wyjątkowego to bardzo dobry pomysł 🙂 Szczerze polecam! 🙂

adres: Plewiska, ul Szkolna 35