Warsztaty, wykłady dla rodziców

Finansowe warsztaty dla mam w Cafe Leniwiec

leniwiec1Tytuł warsztatów: „Pewna mama dba o finansową przyszłość”.

Ach… jestem dziś pozytywnie nakręcona i zmotywowana, a to za sprawą warsztatów z inteligencji finansowej, które odbyły się w Cafe Leniwiec w Poznaniu, a w których ja i kilkanaście innych mam, wzięłyśmy udział. Naszą trenerką była Inga Bielińska, która skłoniła nas do tego, abyśmy w końcu pomyślały o pieniądzach. Nie tak ogólnie o pieniądzach, ale o naszych własnych, prywatnych. O tych, które mamy i o tych których nie mamy, a mogłybyśmy mieć. Mowa była o oszczędzaniu, inwestowaniu, również o inwestowaniu w siebie, a także o zarządzaniu własnym budżetem.

Okazuje się, że z wiedzą o pieniądzach i finansach bywa u nas różnie. I warto się w tym kierunku dokształcić. Po takiej lekcji, człowiekowi aż się chce planować i działać. Przychodzą nowe pomysły do głowy. Kto wie, może coś dobrego z tego wyjdzie :). Super sprawa…leniwiec5

Bardzo fajnej atmosferze na zajęciach sprzyjały warunki lokalowe. Poczułyśmy się tam dobrze i swojsko. Tym bardziej, że przez cały czas dochodziły do nas niesamowite zapachy pieczonych specjalnie dla nas przepysznych ciast.

Cafe Leniwiec– to jasne, przestronne i sympatyczne miejsce, zarówno dla dzieci, jak i leniwiec2rodziców, usytuowane na osiedlu Na Murawie w Poznaniu. Odbywają się tu różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i opiekunów, przyjęcia, ale również można wpaść z dzieciątkiem na ciastko i kawę oraz chwilę zabawy w kolorowym pokoju zabaw, wyposażonym w mnóstwo fajnych zabawek. Potrawy i ciasta serwowane przez kawiarnię są zdrowe i przygotowywane na miejscu.

Bardzo żałuję, że takiego lokalu nie ma w mojej okolicy. Pewnie odwiedzałabym go, razem z moim małym Grzesiem, prawie codziennie.