Place zabawspacery po mieście

Madagaskar – raj dla dzieci w Poznaniu

Madagaskar12W ostatnią sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w bardzo fajnej imprezie dla mam blogerek zorganizowanej w Centrum rozrywki dla dzieci Madagaskar w Poznaniu. Jako, że wszystkie mamy dzieci, to na spotkanie wzięłyśmy je ze sobą. Muszę przyznać, że w Madagaskarze byłam pierwszy raz. To dość duża przestrzeń, która swym wystrojem nawiązuje do egzotycznej wyspy na Oceanie Indyjskim.

Centrum rozrywki Madagaskar to tropikalne miejsce idealnie stworzone dla dzieci, z nowoczesną konstrukcją zabawową. Na trzech poziomach znajduje się kilka kolorowych zjeżdżalni, trampolina, zjazd linowy typu Tarzan, basen z piłeczkami, karuzela w kształcie drzewa kokosowego oraz wiele innych atrakcji. Jest tam mnóstwo zabawek: samochodzików, klocków, piłek. Wszystko bezpieczne, wyłożone specjalną otuliną. Atrakcje dostosowano nawet do małych dzieci.

Oprócz placu zabaw Madagaskar oferuje dodatkowe zajęcia dla dzieci, imprezy okolicznościowe (urodzinki), baliki, dyskoteki oraz inne imprezy specjalne.

Nasz Grzesiu bawił się przewspaniale. Nie straszne mu były zjeżdżalnie, trampolina i zjazd linowy. Korzystał ze wszystkich dostępnych atrakcji ile się dało. Chętnie wspinał się na najwyższe poziomy labiryntu. Wchodził z jednej strony, aby za chwilę pojawić się zupełnie gdzie indziej. Szalał z innymi dziećmi uwieszony na karuzeli. Tata ledwo za nim nadążył ;). Uwierzcie mi, ciężko było Grześka stamtąd wyciągnąć. Jestem pewna, że jeszcze tam wrócimy. Super miejsce, zresztą sami zobaczcie :).