O wszystkim

Z dzieckiem do… wspiera akcję „Policzmy się z rakiem!”

logo„Policzmy się z rakiem” – to akcja, która ma na celu promowanie wiedzy na temat chorób nowotworowych i pozytywnego przesłania, że rak to nie wyrok! Poprzez przykład osób, które wygrały z chorobą, organizatorzy namawiają wszystkich Polaków do profilaktyki, a chorych – do aktywnej walki o zdrowie.

W zeszłym roku z rakiem policzyło się ponad 176.000 osób! Wystarczy w dniach 9-16 maja wejść na stronę policzmysie.pl i przez jedno kliknięcie pokazać swoje wsparcie dla chorych. Kampanię wspiera wielu ambasadorów, a w tym roku dołączyli do nich także POLSCY BLOGERZY, którzy nagrali spot wideo:www.youtube.com/watch?v=pvssYeY1DUc

Zapraszam wszystkich do włączenia się do akcji!

Kilka informacji ze strony policzmysie.pl:

„Policzmy się z rakiem” to całoroczna inicjatywa zagrzewająca do walki z rakiem.
Za pomocą portalu policzmysie.pl budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność – tych, którzy walczą, wygrali i tych, którzy wspierają najbliższych w pokonywaniu choroby.
Raz w roku, podczas wybranego majowego tygodnia, przeprowadzamy w Internecie wielkie liczenie wszystkich tych, którzy chcieliby zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Pierwsze liczenie odbyło się w 2010 roku.

Co robimy?
Łączymy ludzi, którzy walczą, pokonali raka lub chcą wesprzeć i przekazać pozytywną energię zmagającym się z chorobą. Poszerzamy wiedzę na temat choroby nowotworowej za pomocą specjalistycznych artykułów, pytań do eksperta, blogów, itd. Przełamujemy poczucie przerażenia i bezradności w obliczu choroby. Demitologizujemy raka i niesiemy wsparcie. Po prostu… oswajamy raka.

Organizatorem akcji jest: logo-ludzie-dla-ludzi

Źródła:
oficjalna strona akcji: policzmysie.pl
informacja od BLOGmedia