O wszystkim

Matki Blogerki w Poznaniu

plakat_popr2W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w ciekawym i strasznie fajnym spotkaniu Matek Blogerek, które odbyło się w kawiarni Gauganek w Poznaniu.

Choć na spotkanie wkręciłam się na ostatnią chwilę (właściwie dzięki temu, że ktoś w ostatnim momencie musiał zrezygnować), to bardzo się cieszę, że mogłam tam być. Pomimo choróbska (cały piątek mocno się kurowałam) udało mi się dotrzeć.

Powiem szczerze, że przed spotkaniem matki blogerkinikogo nie znałam, ale teraz już znam ! To naprawdę są super babki! Pełne energii, pomysłów, tryskające optymizmem i humorem. Naśmiałyśmy się, najadłyśmy pysznego tortu (oj, piękny był i duży) i obgadałyśmy prawie wszystkie ważne babskie tematy, czyli: dzieciory, ciąże, porody, karmienie piersią, wyższość chleba niekrojonego nad krojonym i wiele, wiele innych… 😉

Atmosfera była super, aż się nie chciało matki blogerki1wychodzić. Otrzymałyśmy także małe co nieco od: Life here, Czas na herbatę, Zadzwon Do Mamy, Różowe słonie (muszę się przyznać, że zaraz po przyjściu do domu musiałam spróbować tej upominkowej pysznej herbatki). Ach, i jeszcze miałyśmy małą loterię z nagrodami. Jej cel był szczytny, bo pieniążki będą przeznaczone na leczenie małego, chorego Wojtusia.

Tak, tak, muszę przyznać, że organizatorki się postarały. Było bardzo miło i sympatycznie. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki spotkania i również te, które z przyczyn losowych nie dojechały. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy :).