Warsztaty, wykłady dla rodziców

Spotkanie – Świadoma Mama intymnie

1392185_za.rękęNigdy mi nie przyszło do głowy, że z dzieckiem można chodzić na rożnego rodzaju, prelekcje, spotkania, warsztaty, wykłady. Okazało się, że można i nawet takich ofert jest dość sporo. W ramach poszerzenia mojej wiedzy ( z różnych dziedzin ), postanowiłam, że w niektórych będę uczestniczyć.

Jednym z nich było spotkanie pod hasłem „Świadoma Mama intymnie”, które miało miejsce w Poznaniu dnia 22 lutego 2013 r. Prowadziła je znana aktorka Paulina Holtz – mama dwóch kilkuletnich dziewczynek.
Za namową koleżanki z ciekawości poszłam zobaczyć „z czym to się je”.

Były na nim poruszane interesujące tematy dla przyszłych i obecnych młodych mam. Specjaliści przekazywali ciekawe treści między innymi z dziedziny ginekologii, seksuologii, rozszerzania diety niemowląt, oraz pielęgnacji małych dzieci. Dla każdego uczestnika przygotowano zestaw upominków, a oprócz tego odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród.

Tak się zdarzyło, że główna nagroda przypadła akurat mnie :). Byłam tym bardzo zaskoczona, ale też bardzo szczęśliwa. Pierwszy raz w życiu coś wygrałam!

Przygotowano również stanowisko, przy którym można było skorzystać z mini sesji fotograficznej swojej pociechy. Zauważyłam, że rodzice chętnie z tego korzystali.

Mam i tatusiów z dzieciaczkami przyszło dość sporo, dużo było też przyszłych mamuś z okrągłymi brzuszkami. Przyznam, że miło spędziłam czas i dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy.
Świadoma Mama intymnie