O wszystkim

Spotkanie mam blogerek – po raz drugi :)

spotkanie mam blogerekNa ten dzień czekałam od dłuższego czasu i wreszcie nadszedł: 10.05.2014 – spotkanie mam blogerek organizowane przez Martę z tomitobi.pl w poznańskim Madagaskarze (o samym placu zabaw w następnym wpisie). Hasło spotkania brzmiało: PoznańMy się.  To już drugie spotkanie mam blogujących, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.

spotkanie mam blogerek7Muszę przyznać, że Marta spisała się na medal!!!

Przygotowania trwały kilka miesięcy, a rezultat był naprawdę wspaniały: nie dość, że świetnie bawiłyśmy się my – blogerki, to jeszcze świetniej bawiły się nasze pociechy i ich tatusiowie ;).

Stół okazał się suto zastawiony, nie zabrakło wyśmienitych wypieków od Marty (Marta serniczek po prostu pycha!) i tortu (który był zaskakująco…zielony!) od Izy. Kawa, spotkanie mam blogerek2herbata i inne napoje (także dla dzieci) lały się strumieniami. A my w tym czasie plotkowałyśmy sobie do woli. Dobry humor dopisywał wszystkim, nawet tym najmniejszym uczestnikom. Część mam pamiętam z poprzedniego spotkania, a inne dopiero poznałam. Wszystkie są super :). Znowu było dużo śmiechu i żartów :).spotkanie mam blogerek6

Marta zadbała także o ciekawych sponsorów, od których dostałyśmy upominki oraz inne rzeczy, które miałyśmy szansę wygrać na loterii. Dochód z loterii przeznaczony zostanie dla Wojtusia, a dla Ziemka zebrałyśmy całe mnóstwo nakrętek. Jak widać, nasze spotkanie okazało się korzystne nie tylko dla nas.

Szkoda, że ten czas tak szybko leci, było tak fajnie, że nie chciało się stamtąd wychodzić. Dzięki Marta! Dzięki dziewczyny! Do zobaczenia następnym razem!

I jeszcze kilka zdjęć:

Moment zakupu losów i rozdawania upominków od sponsorów.

spotkanie mam blogerek1

spotkanie mam blogerek3A to upominki od sponsorów i zabawa Grzesia zestawem od czuczu.pl:

spotkanie mam blogerek8spotkanie mam blogerek5spotkanie mam blogerek9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełna lista sponsorów: czuczu.pl, millupa, zakamarki, olivocap, babyono, bibi, ecobawki, gu-guga, sprinkles, kolorowanka.art, AMY KIDS & HOME, omegamed, wear my BELLE;, Boginie przy maszynie, brunio, Little Rose & Brothers, boombom, gumberry.pl, Emiludek, MaBiBi, Wydawn.OVO, Dzidziuś, Bazgroszyt, Ojtyty,Gu, Kartonmania, Wronek, Żyrafa Sophie, Kominowo to i owo