O wszystkimWarsztaty, wykłady dla rodziców

Dzień Mamy ze Świadomą Mamą

P10103981Mimo tego, że za oknem ponuro, mokro i smutno, dziś był bardzo fajny dzień. Z okazji Dnia Mamy wybrałam się z Grzesiem na event z cyklu Świadoma Mama. Było to naprawdę super wydarzenie.

Przygotowano dla mam i ich pociech mnóstwo atrakcji. Można było wziąć udział między innymi w profesjonalnej sesji fotograficznej, skorzystać z porad kosmetyczki i zrobić sobie super makijaż, co też nie omieszkałam wykorzystać i poddałam się owym zabiegom. Największą jednak frajdę sprawił mi i Grzesiowi pokaz zumby dla mam z dziećmi, gdzie przy muzyce można było nieźle sobie potańczyć i powygłupiać się. Dla dzieci zorganizowano także kącik zabaw, by mogły miło spędzić czas.P10103911

Całe spotkanie prowadziły dwie przesympatyczne aktorki: Katarzyna Bujakiewicz i Paulina Holtz, które dobrze rozumieją nasze problemy i potrzeby, bo same są mamusiami.

Impreza miała charakter otwarty, to znaczy można było usiąść na sali i słuchać różnych prelekcji lub też, w tym samym czasie pochodzić po stoiskach i korzystać z innych atrakcji.

Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki, a na koniec odbyło się losowanie licznych nagród. Niestety tym razem nie udało mi się nic wygrać ;), ale i tak świetnie spędziłam czas i fajnie się bawiłam.
Poza tym, gdy wróciłam do domu, tam czekała mnie jeszcze jedna wielka niespodzianka: całe mieszkanie wysprzątane, czyściutkie i pyszny obiad na stole. To zasługa mojego męża i starszego syna. Fajnych mam tych chłopaków :)… Uważam, że Dzień Mamy powinien trwać cały rok ;).

Zachęcam wszystkie mamy do brania udziału w tego typu wydarzeniach, gdyż jest to okazja do poznania ciekawych ludzi, zabawy oraz możliwości uzyskania wielu informacji. A poza tym można wyrwać się z domu i miło spędzić czas, a przy okazji wygrać jakąś atrakcyjną nagrodę …

P.S.
A przy okazji wszystkim obecnym i przyszłym mamom składam najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki. Dużo cierpliwości i wspaniałych chwil spędzonych ze swoimi pociechami, oraz jak najwięcej przespanych nocek 🙂 !!!