O wszystkim

Kolagenowa maska na twarz ze złotem – Gold Collagen Facial Mask od GlySkinCare

gold-collagenOstatnio miałam przyjemność wypróbować coś specjalnego. Postanowiłam zrobić króciutką przerwę w byciu mamą, żoną, pracownikiem i czym tam jeszcze jestem na co dzień i podarowałam sobie odrobinę luksusu w domowym zaciszu. Po relaksującej kąpieli sięgnęłam po kolagenową maskę do twarzy ze złotem firmy GlySkinCare. Tak, tak, najbardziej skusiło mnie w niej… to złoto 😉 bo do tej pory jeszcze złota na twarzy nie miałam…

Trochę faktów:

Maska Gold Collagen Facial Mgold-collagen1ask posiada kolagen, aloes, allantoinę oraz wyciąg z kwiatu róży francuskiej, a także wzbogacona jest witaminami A,C,E,B i nawilżającym kwasem hialuronowym. Złota maska ma zadanie głęboko nawilżać, redukować zmarszczki oraz rozjaśniać cerę i ujędrniać ją.

Kolor maski to oczywiście złoty, który po nałożeniu na twarz wygląda jak metal. Jest bowiem gładka, śliska i błyszcząca 😉 Maskę powinno się nakładać po dokładnym oczyszczeniu twarzy, co też oczywiście zrobiłam.

gold-collagen2Po nałożeniu złota na twarz odczuwa się dość intensywny chłód. W upalne dni może to być bardzo przyjemne. Maska całkiem dobrze przywiera do twarzy i nie zsuwa się, nawet, gdy przebywamy w pozycji siedzącej lub stojącej. Należy ją trzymać ok. 20-30 minut. Po tym czasie trzeba ją zdjąć, a nadmiar żelu, który pozostał na skórze delikatnie wmasować.

Po zdjęciu maski miałam poczucie odprężenia i nawilżenia. Tego właśnie potrzebowałam 🙂 Po dotknięciu twarzy, moja skóra była gładka i delikatna. Super 🙂 Producent zaleca stosowanie maski 2 razy w tygodniu, choć nie wiem, czy tak często znajdę na to czas. Jednak polecam wszystkim, zwłaszcza po ciężkim dniu lub przed wyjątkową imprezą towarzyską.

Więcej informacji na stronie diagnosis.pl