Place zabawPoznań i okolice

Plac Zabaw Aktiv w Poznaniu

Czasem chodzimy z Grzesiem na place zabaw pod dachem. Tego typu atrakcja to dobry sposób na „wybieganie” dziecka, gdy aura na dworze nie pozwala na dłuższe spacery na świeżym powietrzu, a nasze pociechy potrzebują ruchu i aktywności.
Dzieci zazwyczaj bardzo lubią tego typu atrakcje, bo mogą się wyskakać i wybiegać do woli na sporej przestrzeni, albo skorzystać z wielu atrakcji jakie takie miejsca oferują.

Ostatnio ulubionym miejscem naszego synka jest Plac Zabaw Aktiv w Poznaniu, który mieści się przy ul. Krzywoustego w Giancie.

Plac zabaw Aktiv jest dość duży i posiada wiele fajnych atrakcji, między innymi: małpi gaj, dmuchane zjeżdżalnie, tyrolkę, ogromny drewniany piracki statek, trampolina i basen z piłkami, a dla maluszków stworzono odrębną bezpieczną wyspę do zabawy.

Przemyślanie zorganizowana jest też strefa rodzica – ogrodzona przestrzeń ze stołami i krzesłami oraz barkiem, gdzie można kupić kawę, czy herbatę lub inne napoje i przekąski. Siedząc przy stolikach rodzice mają cały czas wgląd na to co robi ich dziecko 🙂 .

Plac Zabaw Aktiv posiada zniżki na kartę dużej rodziny – 25%, a koszt atrakcji zależy od czasu, jaki spędzimy na placu. Na placu mogą bawić się dzieci od 1 do 11 roku życia.

Trzeba także dodać, że tuż przy Giancie jest darmowy parking, co jest mega dużym plusem :), gdyż w to miejsce nie bardzo można dojechać środkami transportu miejskiego.

Plac zabaw Aktiv ma również w swojej ofercie organizację urodzin i imprez dla dzieci, z czego chętnie z kolei korzystają rodzice.

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas z dziećmi, to bardzo polecam to miejsce. Myślę, że Wasze pociechy będą usatysfakcjonowane 🙂